Światowe imprezy branżowe z EDGECAM

Obecność oprogramowania EDGECAM na największych imprezach nikogo dziś nie dziwi. Ten powszechnie ceniony w branży produkcyjnej system CAM efektywnie wspiera zarówno małe rodzinne firmy, jak i największe przedsiębiorstwa.

Jesień 2015 niesie szereg targów, konferencji i seminariów, gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze produkty Vero Software. Poniżej przedstawiamy największe z nich:

Canadian Manufacturing Technology Show (CMTS) 2015

Kiedy?

28 września 2015 r. – 1 października 2015 r.

Gdzie?

Mississauga, ON - The International Centre, Ontario, Kanada

CMTS stanowi mekkę dla specjalistów branży wytwarzania. Ponad 8 tysięcy specjalistów produkcyjnych poznawać będzie najnowsze narzędzia i technologie w obszarze obróbki, wytwarzania i zaawansowanych rozwiązań w produkcji. O tę przystępną i elastyczną prezentację najnowszych rozwiązań zadba 700 wystawców.

Zachęcamy uczestników CMTS do odwiedzenia stoiska nr 3710. Zostaną tam zaprezentowane nowe i ulepszone funkcje systemu EDGECAM. Najnowsza wersja oprogramowania, EDGECAM 2015 R2 to odpowiedź inżynierów na rynkowe zapotrzebowanie – niezawodne, kompleksowe rozwiązanie CAM.

Kolejna odsłona EDGECAM przynosi zatem szereg istotnych zmian ulepszających moduły CAD i CAM. Poprawki dotyczą zarówno frezowania, toczenia jak i modułu wycinania drutowego EDM. Do najważniejszych ulepszeń należą: rozbudowa konfiguracji centr tokarskich oraz wprowadzenie nowego modułu "Obróbka Portu" w module 5-osiowym. Wszystkie te cechy sprawiają, że EDGECAM wart jest odkrycia na nowo.

Szczegóły CMTS 2015: http://cmts.ca

WESTEC 2015

Kiedy?

15-17 września 2015 r.

Gdzie?

Los Angeles Convention Center, Los Angeles, USA

WESTEC to jedna z największych imprez dla specjalistów branży produkcyjnej. Uczestnictwo w WESTEC daje nie tylko kontakty z gronem ekspertów. To okazja do poznania oceny i porównania najnowszych technologii sprzętowych i programowych, wspomagających procesy wytwarzania.

Systemu EDGECAM nie zabraknie również tutaj. Przy stoisku nr 448 eksperci w dziedzinie CAM przeprowadzą liczne pokazy możliwości nowej wersji EDGECAM 2015 R2.

Szczegóły WESTEC 2015: http://www.westeconline.com

 

Warto śledzić na bieżąco funkcjonalności systemów CAM. Rozwiązania, które przynosi EDGECAM, od lat sprawdzają się w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, naftowym i wielu innych branżach. EDGECAM skutecznie optymalizuje nawet najbardziej złożone procesy produkcyjne.

Poprzedni | Następny