Dzień Otwarty HTM i partnerów

EDGECAM prezentowany podczas Dnia Otwartego w HTM

W dniu 8 listopada 2018 w siedzibie firmy High Technology Machines w Gliwicach odbędzie się „Dzień otwarty HTM oraz Partnerów”. Spotkanie organizowane jest przez firmę High Technology Machines, Sandvik Coromant, Schunk oraz EDGECAM Polska. Dla uczestników przygotowano szereg sesji teoretycznych oraz pokazów na obrabiarkach.

Wydarzenie kierowane jest do odbiorców zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami, trendami oraz dynamicznymi zmianami w branży wytwórczej.

Program spotkania obejmował będzie prezentację narzędzi skrawających firmy Sandvik Coromant oraz nowości w dziedzinie technologii mocowań i systemów chwytakowych firmy Schunk. Specjaliści z EDGECAM Polska zaprezentują możliwości oprogramowania EDGECAM m.in. strategię tokarską - PrimeTurning™, obróbkę Wave w toczeniu i frezowaniu oraz obróbkę szybkościową HSM.

W ramach dnia otwartego odbędą się pokazy obróbki na maszynach LB4000 i GENOS M460V-5AXoraz OKUMA LB 4000.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w wydarzeniu zawierające imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika wraz z dopiskiem "EDGECAM Polska" prosimy przysyłać do dnia 6 listopada 2018 na adres m.luczuk@htm.net.pl

POBIERZ ZAPROSZENIE

 

Dni-Otwarte-HTM

Dni-Otwarte-HTM

Dni-Otwarte-HTM

Poprzedni | Następny