EDGECAM 2014 R1 jeszcze szybszy

W oparciu o opinię klientów w najnowszej wersji EDGECAM 2014 R1 zostanie wprowadzonych wiele ulepszeń, głównie w dwóch obszarach: ustawienia części i półfabrykatu oraz menadżera uchwytów, co daje dodatkową kontrolę i oszczędność czasu. Workflow został specjalnie zaprojektowany dla producentów, w celu zmniejszenia kosztów, poprawy jakości oraz skrócenia czasu realizacji obróbki.

Polecenie Cechy obróbkowe pozwoli użytkownikowi interaktywnie dobierać cechy komponentu, który będzie następnie poddany obróbce. Użytkownik będzie mógł zdecydować jaką strategię obróbki wybrać - zgrubną albo wykańczającą lub zgrubną i wykańczającą. Oznacza to, że będzie miał pełną kontrolę nad kolejnością obróbki, bez potrzeby stosowania pełnej automatyzacji.

Menadżer uchwytów rozpozna uchwyty i tuleje, które mogą być używane do frezowania i toczenia. Dodatkową oszczędnością czasu jest automatyczny filtr pozwalający oddzielić uchwyty prawidłowe i nieprawidłowe na podstawie rozmiaru modelu. Dynamiczny podgląd pozwali obejrzeć uchwyt przed załadowaniem do modelu.

Ponadto zostanie wprowadzonych wiele ulepszeń w nowym EDGECAM 2014 R1, w tym nowy cykl fazowania, który wspiera geometrie 2D i 3D. Opcja automatycznego gratowania ostrych krawędzi usunie wymóg przygotowywania geometrii, co będzie kolejną oszczędnością czasu. W pełni obsłuży korekcje promienia frezu, jak i fazowanie 3D.

Wsparcie dla 3D przesunięcie wyjścia: cykle obróbki powierzchni będą miały dodatkową kontrolę w celu kompensacji zużycia narzędzia dla ścieżek obróbki 3D, dzięki czemu zachowana zostanie większa dokładność i tolerancja komponentu.

Kolejnym udoskonaleniem EDGECAM będzie nowy projekt znacznika punktu odniesienia ZERO,  składający się z kolorowych obrotowych prętów i oznakowanych osi. Opierając się na wprowadzonych w oknach dialogowych obrazkach w wersji 2013 R2, dodatkowo zosaną one także dodane w cyklu toczenia zgrubnego i wykańczającego, specjalnie dla użytkowników nowych lub początkujących.

EDGECAM 2014 R1 wprowadzi interaktywne narzędzie do edycji standardowych okien dialogowych. Zdolność do wprowadzania Maski do domyślnego interfejsu pozwali użytkownikom wybrać i modyfikować ustawienia, które są wyświetlane, umożliwiając im tworzenie okien dialogowych specjalnie dopasowanych do metod produkcyjnych.

W najnowszej wersji rozwiązania EDGECAM dostęp do raportów będzie możliwy z poziomu urządzeń mobilnych. Nowy Live Jobs Reports został tak zaprojektowany, aby być jednocześnie prostym, łatwym i szybkim narzędziem dla początkujących klientów, a jednocześnie bardzo efektywnym dla zaawansowanych użytkowników. Utrzymuje taką samą wydajność małych i dużych baz danych, z łatwością obsługuje tysiące narzędzi i zestawów narzędzi. Uruchamia się poprzez stronę internetową, dzięki czemu nie tylko możliwe jest przeglądanie poprzez komputer ale także i poprzez tablet czy też telefon, co umożliwia dostęp do raportów o każdej porze bez konieczności drukowania.

Zaktualizuj EDGECAM już dziś, a EDGECAM 2014 R1 otrzymasz bezpłatnie.
 

          

EDGECAM 2014R1 dostępny na początku 2014 roku!

  

Poprzedni | Następny