EDGECAM na targach TOOLEX - 2016

 

Już w dniach 4-6 października 2016 roku w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja najliczniej uczęszczanych targów obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska

Toolex
4-6.10.2016

Międzynarodowe Targi w Sosnowcu

Stoisko EDGECAM nr 321A w pawilonie A

Już w dniach 4-6 października 2016 roku w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja najliczniej uczęszczanych targów obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki.

Targi TOOLEX to największe, jesienne wydarzenie dla branży obróbki w Polsce, które ponownie odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia, w Sosnowcu. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń oraz rozmów z partnerami handlowymi z całego świata.   

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 500 wystawców. Co roku organizatorzy uatrakcyjniają spotkania wprowadzając szereg nowości. W tym roku będzie to specjalna STREFA EDUKACYJNA, której celem jest wsparcie transferu wiedzy i rozwój istniejących sieci współpracy pomiędzy nauką a biznesem.

Swoje miejsce będzie miała również STREFA USŁUG 3D, obejmująca m.in.: drukarki 3D i ich części, skanery 3D, filamenty i niezbędne oprogramowanie.

Spotkaj się z EDGECAM!

Nasi specjaliści, bazując na 20-letnim doświadczeniu rynkowym we wspomaganiu procesów frezowania, toczenia, obróbki 5-osiowej, czy też modelowania 3D z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania. Jako lider we wdrażaniu oprogramowania CAD/CAM w Polsce, przedstawimy również bogatą ofertę produktów oraz kompleksowe rozwiązania wspierające projektowanie i wytwarzanie w różnych gałęziach przemysłu.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Mach-Tool 2016 - mapa

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół EDGECAM

Poprzedni | Następny