Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na szkolenie „NOWOCZESNE I WYDAJNE TECHNOLOGIE W TOCZENIU“ organizowane przez EDGECAM Polska i firmę Seco Tools, które odbędzie się:

12 grudnia 2017

W siedzibie firmy Seco Tools w Warszawie

Celem spotkania jest zaprezentowanie nowych produktów Seco podczas warsztatów z zakresu SBS (shrinkfit, ToolMaster,SecoPoint, VIM), dyskusje na temat technologii oraz sposobów radzenia sobie z występującymi problemami podczas pracy z narzędziami.

Uczestnicy wezmą również udział w prezentacjach i warsztatach, które będą dotyczyć wydajnych metod toczenia, doboru strategii obróbki przy użyciu oprogramowania EDGECAM oraz parametrów skrawania. Podczas szkolenia zostanie również przeprowadzony proces tworzenia kompletnej obróbki tokarskiej wraz z prezentacją na centrum tokarsko-frezarskim.

Firma Seco nieustannie inwestuje w badania i rozwój, aby tworzyć i doskonalić narzędzia o wysokiej jakości. Cieszy nas fakt, że aktywnie możemy uczestniczyć w tym procesie. Po raz kolejny zapraszamy więc wszystkich naszych Klientów, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu technologii toczenia w oparciu o rozwiązania Seco i EDGECAM – komentuje Krzysztof Ślęzak z EDGECAM Polska.

Rejestracja do 30 listopada!

Ilość miejsc na szkoleniu ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się już dziś!

Poprzedni | Następny