Nagroda angielskiej Królowej!

Vero Software, twórca rozwiązania EDGECAM ma przyjemność poinformować o przyznanej prestiżowej Nagrodzie Królowej za przedsiębiorczość w handlu międzynarodowym 2014. Nagroda Królowej to najbardziej prestiżowa nagroda dla brytyjskiego biznesu, popiera ona zdanie o Vero, jako wiodącej brytyjskiej firmie o światowej renomie.

Nagrody przyznawane są, co roku przez Królową na podstawie opinii Prezesa Rady Ministrów, który jest wspierany przez niezależny komitet doradczy składający się z przedstawicieli rządu, przemysłu i handlu a także związków zawodowych. Nagroda zostanie oficjalnie przedstawiona przez Lorda - Porucznika Hrabstwa, lokalnego przedstawiciela Królowej.

Jesteśmy bardzo dumni i zaszczyceni, że otrzymaliśmy tę nagrodę po raz drugi. Intensywnie inwestujemy w badania w celu opracowania wysoce wydajnego oprogramowania, które jest już dobrze przyjęte przez naszych klientów, a to dodatkowo potwierdza ciężką pracę naszych pracowników, 

- powiedział Richard Smith, Dyrektor Generalnmy Vero Group

Vero Software zostało nagrodzone za ciągłe osiągnięcia w handlu międzynarodowym. Nagroda została przyznana firmie w uznaniu za rosnące dochody z eksportu, ponad 75% sprzedaż na rynkach zagranicznych Europy, Ameryki Północnej i  Dalekiego Wschodu. Do znanych na całym świecie marek firmy należą Alphacam, Cabinet Vision, EDGECAM, Radan, Surfcam, Visi i WorkNC. Pomimo różnorodności aplikacji rozwiązania te mają jedną wspólną cechę, wszystkie one zajmują się osiągnięciem efektywnej produkcji i przyniesieniem ogromnej wartości dla działań, w których są one stosowane.

Nasz sukces zawdzięczamy działaniom zagranicznym. Każdy zależny podmiot lub sprzedawca jest w pełni przeszkolony z wiedzy na temat naszych produktów i ma odpowiednią wiedzę o przemyśle. Jest to bardzo ważne, gdy próbuje się promować nowe technologie CAD/CAM na rynku. Unikalny sposób, w jaki nasza kolekcja oprogramowania może być zintegrowana pozwala na bardzo ścisłą współpracę z naszymi klientami w celu określenia właściwego rozwiązania dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb. Nasze produkty są integralną częścią sukcesu.

- zakończył Smith

 

Poprzedni | Następny