Global Resseler Conference - Panit: EDGECAM, Radan...

W dniach 18-21 czerwca 2011r. w USA odbyła się światowa konferencja partnerów Planit. Planit CAD/CAM Software to największy na świecie dostawca oprogramowania CAD/CAM. W ofercie Planit znajdują się wiodące na świecie systemy między innymi: EDGECAM, Radan.

Na konferencję przybyło ponad 100 Reseller'ów produktów planit, przedstawicieli z ponad 30 krajów. Przybyłych gości uroczyście przywitał Bryan Pryce (Planit CEO), potwierdzając cel misji jakim jest bycie numerem jeden jako wyspecjalizowany dostawca oprogramowania CAM na świecie. W 2010 r. globalna sieć Planit cieszyła się średnio 25% wzrostem sprzedaży.
 

Steve Sivitter (Dyrektor Regionalny Americas) i Simon Lee (EMEA / AP Dyrektor Regionalny) omówili więcej szczegółów dotyczących sukcesów 2010r. Mówili o konkretnych wzrostach sprzedaży w takich krajach jak Brazylia, Niemcy i Francja. Każdy kraj cieszył się z dwucyfrowego wzrostu sprzedaży przy jednoczesnym zapewnieniu wielu nowych klientów.

Podczas konferencji międzynarodowych handlowców i sprzedawców, można było dowiedzieć się o rozwoju strategicznym firmy i produktów Planit, nauczyć się nowych wersji oprogramowania, ogólnej sprzedaży oraz marketingu.
 

EdgeCAM, wiodący na rynku system do wspomagania wytwarzania (CAM), jest kompletnym rozwiązaniem do frezowania, toczenia i frezowania. Z niezrównaną łatwość obsługi oraz złożoną generację ścieżki narzędzia. EDGECAM jest głównym produktem grupy Planit - niedawno ogłoszony przez CIMdata jako największy na świecie dostawca CAM. Jest ceniony przez większość użytkowników przemysłowych.

Konferencji towarzyszyły liczne sesje/warsztaty przybliżające nowości zastosowane w najnowszej werjsi EDGECAM 2011R2 oraz plany przyszłościowe dalszego rozwoju systemu CAM.

Oprogramowanie EDGECAM jest kompleksowym rozwiązaniem CAM do produkcji seryjnej, tworzenia narzędzi. Dzięki szerokiej gamie frezowania cykli 2-5 osi toczenia, bezproblemowej integracji CAD i inteligentnym narzędziom do automatyzacji, EdgeCAM jest CAM systemem, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby.

EDGECAM nadaje się do programowania wszystkich elementów, od prostych do bardzo złożonych i oferuje pełne wsparcie dla najnowszych wymagań: CAD, maszyn, technologii narzędzi.

Na zakończenie imprezy, Russell Franks (Chief Technology Officer, Planit) powiedział: "Dzięki oprogramowaniu Planit i świadczonym usługom w poszczególnych krajach na całym świecie, nasi klienci są bardziej wydajni i jeszcze bardziej  konkurencyjny".

 

Poprzedni