Najnowsza wersja EDGECAM zawiera interfejs bezpośredniej współpracy z Autodesk Vault 2013, co pozwala użytkownikom zarządzać plikami EDGECAMa. Autodesk Vault 2013 jest narzędziem do zarządzania danymi zintegrowanymi z Autodesk Inventor i Autodesk  Inventor  Professional, gdyż wielu użytkowników EDGECAMa preferuje używanie tego systemu CAD.
 
EDGECAM jest certyfikowanym partnerem dla produktów Autodesk Inventor.
 

 
Przechowywanie projektów i obróbek EDGECAM w Autodesk Vault pozwala zespołom projektowym śledzić postępy pracy oraz utrzymywać kontrole nad wersjami projektów w środowisku wielu użytkowników. Pozwala to organizować i wykorzystywać projekty, ograniczając potrzebę odtwarzania projektów od podstaw.
 

Vault automatycznie rejestruje historię edycji plików EDGECAM  oraz umożliwia jej przeglądanie, zmniejszając niebezpieczeństwo błędnych wersji oraz  kontroli przez bezpieczne zwalnianie i śledzenie plików, zapewniając, że członkowie zespołu mają dostęp tylko do prawidłowych, sprawdzonych danych.
 

Integracja dodatku Vault w menu EDGECAM posiada strukturę w tym samym stylu jak Autodesk Inventor, dzięki temu jego polecenia są łatwo dostępne w trakcie pracy. Użytkownicy mają dostęp do Vault bezpośrednio z menu w EDGECAM, mogą sprawdzić pliki części a także przejrzeć historię zmian. Kiedy pliki EDGECAMa zawierające modele Inventor są sprawdzane z Vault i ładowane w EDGECAM, wszelkie ostatnie zmiany w modelu Inventor są rozpoznawane oraz oznaczane w celu zaktualizowania części w EdgeCAM.
 

Funkcjonalność Vault zaimplementowana w EDGECAM jest dostępna we wszystkich wersjach Autodesk Vault 2013 - Vault Basic, Workgroup Vault, Vault Collaboration i Vault Professional.
 

 

 

Poprzedni | Następny