Sympozjum z EDGECAM Sympozjum z EDGECAM Sympozjum z EDGECAM Sympozjum z EDGECAM Sympozjum z EDGECAM Sympozjum z EDGECAM

Sympozjum z EDGECAM - wspominamy

W dniu 15 października gościliśmy z EDGECAM w Parku Naukowo - Technologicznym Eureka w Dąbrowie k. Poznania.

Z satysfakcją stwierdzamy, że zorganizowane przez Dematec - Sandvik - EDGECAM - Quaker sympozjum technologiczne zgromadziło wielu specjalistów zainteresowanych nowatorskimi rozwiązaniami usprawniającymi obróbkę.

Obecni w Dąbrowie goście również mają powody do zadowolenia. W trakcie kolejnych sesji zaprezentowane zostały najnowsze osiągnięcia inżynierskie w zakresie skutecznego chłodzenia obróbki, a także nowe modele obrabiarek i narzędzi skrawających.

Dumni z EDGECAM

Tam gdzie mowa o efektywności procesów skrawania, nie może zabraknąć również firmy Nicom. Prezentowany przez nas system EDGECAM od lat przoduje w dostarczaniu producentom najnowszych rozwiązań CAM. Każde kolejne sympozjum, targi czy konferencja utwierdzają nas w przekonaniu, że zainteresowanie oprogramowaniem EDGECAM wynika z trzech zasadniczych aspektów.

Pierwszą cechą tego systemu jest dynamiczny rozwój, implementacja najnowszych osiągnięć optymalizujących produkcję. Każda nowa wersja niesie usprawnienia czy strategie efektywnie podnoszące rentowność obróbki i jakość wytwarzanych elementów.

Kolejną, niezwykle istotną dla przedsiębiorców kwestią jest intuicyjny interfejs EDGECAM. Analitycy i architekci oprogramowania Vero Software świadomi są tego, jaką cenny dla przedsiębiorstw jest czas ich pracowników. Dlatego też stworzyli CAM przyjazny dla użytkownika. EDGECAM cechuje intuicyjna obsługa na każdym etapie przetwarzania projektu CAD w zoptymalizowany i przetestowany pod kątem danej maszyny kod NC.

Przedsiębiorcy zainteresowani automatyzacją sterowania obrabiarkami CNC zwracają również uwagę na profesjonalne wsparcie techniczne. W swoich szeregach mają oni zazwyczaj specjalistów od skrawania, a nie programistów zdolnych rozbudowywać hale produkcyjne o nowe maszyny, realizować oryginalne zlecenia czy uporać się z nietypowymi problemami. Świadomość tej kwestii zaowocowała w Nicom stworzeniem wyjątkowo efektowanego systemu opieki technicznej. Ten opracowany i ciągle aktualizowany w oparciu o nowe doświadczenia schemat działania sprawdził się wielokrotnie, gdy trzeba było interweniować szybko.

Dziękujemy

Sympozjum w Dąbrowie dobiegło końca. Poznanie nowych możliwości w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych sprawiło, że każdy z uczestników może uważać swój połów za udany. Niezależnie od efektów wędkowania.

Wyłów najlepsze rozwiązania również dla swojej firmy – Zapytaj o ofertę

 

Poprzedni | Następny