EDGECAM na targach Machtool 2014!

EDGECAM na targach Machtool 2014!

wtorek, 3 czerwca 2014 - piątek, 6 czerwca 2014

Poznań

EDGECAM na targach Machtool 2014!

wtorek, 3 czerwca 2014 - piątek, 6 czerwca 2014

Poznań

 

Już 3 czerwca w Poznaniu rozpoczną się targi ITM Polska, które potrwają do 6 czerwca. Tegoroczna edycja to ponad 1000 uczestników z 30 krajów. Bogata ekspozycja wystawców i nowości zajmie teren 9 pawilonów. Zaprezentowanych zostanie 1 400 maszyn i urządzeń w ruchu. To rekordowa edycja targów ITM Polska! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:


MACHTOOL
3 - 6 czerwiec 2014

Poznań

Stoisko EDGECAM nr 6 w pawilonie 8

Nasi eksperci posiadający rozległą wiedzę na temat rozwiązania EDGECAM chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące tematyki CAD/CAM/CAE/ERP. W tym czasie będziemy mogli przedstawić swoją bogatą ofertę produktów oraz kompleksowe rozwiązania projektowania i wytwarzania w różnych gałęziach przemysłu.

Podczas targów po raz pierwszy zaprezentujemy naszą najnowszą książkę EDGECAM -Wieloosiowe Frezowanie CNC, która w lipcu br. pojawi się w księgarniach na terenie całej Polski. Przyjdź i zobacz egzemplarz pokazowy!

W pawilonach zobaczą Państwo najnowsze modele robotów przemysłowych, pras krawędziowych, wycinarek plazmowych, laserowych i wodnych, centrów obróbczych, tokarskich, elektroerozyjnych, optycznych systemów pomiarowych, głowic spawalniczych, nitownic pneumatycznych i stacjonarnych, wciągników łańcuchowych, gratowartek, czy ukosowarek. Nie zabraknie również najnowszych programów do zarządzania produkcją i gospodarką narzędziową, czy nowych systemów do manualnego programowania obrabiarek CNC.

 

Rozdajemy bezpłatne zaproszenia!

Wybierasz się na targi? Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatne zaprosznie wyślij wiadomość na e-mail newsletter@edgecam.pl wpisując w tytułe wiadomości Zaproszenie na Machtool

Zaproszenia ważne są dla jednej osoby i uprawniają do jednokrotnego wejścia na na targi ITM POLSKA w dniach 3 - 6.06.2014 (wtorek – piątek). Ilość zaproszeń ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy!
 

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie.

Serdecznie zapraszamy
Zespół EDGECAM

edgecam@edgecam.pl
Infolinia: 801 011 637

 


Calendar Icon