Kariera
Kariera

Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD/CAM

Region: Dolnośląskie, Podkarpackie

Opis stanowiska:
- Sprzedaż oprogramowania klasy CAD/CAM do firm produkcyjnych i projektowych branży przemysłowej.
- Prezentacja oprogramowania klasy CAD/CAM u Klientów oraz doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania.
- Analiza rynku firm produkcyjnych i projektowych pod kątem zapotrzebowania na nowe wdrożenia.
- Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie umów sprzedaży.
- Uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie Edgecam.

Profil kandydata:
- Wiedza i zdolność identyfikowania problemów i potrzeb firm produkcyjnych.
- Silna orientacja na wyniki oraz umiejętność planowania i organizacji pracy.
- Wykształcenie wyższe techniczne.
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PPT) oraz technik prezentacji multimedialnej.
- Znajomość języka angielskiego.
- Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat.B.

Preferowane wymagania dodatkowe:
- Znajomość systemu Edgecam, WorkNC lub podobnego.
- Znajomość procesów obróbki oraz doboru parametrów i narzędzi.
- Doświadczenie na stanowisku technologa, programisty lub operatora maszyn CNC.
- Znajomość programowania maszyn numerycznych CNC.
- Znajomość sterowań NC.

Oferujemy:
- Pracę w wiodącej na rynku firmie, oferującej pełne wdrożenie systemów wspomagających programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC.
- Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny).
- Wsparcie techniczne w prezentacjach.
- Profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe prowadzone w kraju i za granicą.
- Samochód, laptop, telefon komórkowy, narzędzia do prezentacji multimedialnych.

O Nas:
- Wiodący dostawca rozwiązań CAD/CAM/CAE w Polsce.
- Innowacyjne projekty wspierane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
- Produkty prezentowane podczas prestiżowych targów przemysłowych, m.in.: ITM Polska, PLASTPOL, TOOLEX, Hannover Messe, Birmingham - TCT Show, Frankfurt - Formnext.
- Marki promowane w specjalistycznych mediach branżowych.
- Nagrody: Złoty Medal MTP, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, BUILD 3D Printing Awards.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: praca@verashape.com (w tytule wiadomości wpisując: Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD/CAM).

W celu rozpatrzenia Państwa podania, CV musi zawierać aktualną klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji. W CV prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych przez Spółkę VERASHAPE Tomasz Szymański, z siedzibą w Rzeszowie, ul. Wyspiańskiego 27a, 35-111 Rzeszów, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Inżynier ds. wdrożeń systemów CAD/CAM

Miejsce pracy: Rzeszów, Wrocław

- Prezentacje, konsultacje oraz wdrożenia oprogramowania CAM.
- Pomoc techniczna (Helpdesk).
- Prowadzenie szkoleń dla Klientów.
- Przygotowywanie materiałów technicznych i marketingowych.
- Uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie CAM.

- Znajomość systemu CAM np. Edgecam, WorkNC lub innego.
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PPT) oraz technik prezentacji multimedialnych.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Pracę w wiodącej firmie branży CAD/CAM, posiadającej wyłączność dystrybucji zaawansowanych rozwiązań na terenie Polski, realizowanej wg. własnych standardów.
- Szkolenia w Polsce i za granicą oraz solidne wsparcie techniczne i marketingowe.
- Pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole.
- Pakiet dodatkowej opieki medycznej, Karta Multi-Sport, ubezpieczenie grupowe.

O Nas:

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: praca@verashape.com (w tytule wiadomości wpisując: Inżynier ds. wdrożeń systemów CAD/CAM).

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Bezpłatna wersja testowa
Edgecam Student Edition
Zapytaj o postprocesor

Warto zobaczyć