O KSIĄŻCE
Opis
Nasza książka EDGECAM - Wieloosiowe frezowanie CNC przeznaczona jest dla uczniów i studentów kierunków technicznych, ich nauczycieli i wykładowców, a także programistów, technologów i operatorów CNC, którzy chcą poznać to środowisko i nauczyć się wykorzystywać je w praktyce. Książka dzięki wydawnictwu Helion pojawiła się w księgarniach na terenie całej Polski.

Książka przedstawia sposoby przygotowania plików 2D i 3D do obróbki, metody definiowania i edycji sekwencji obróbki, zastosowanie różnych narzędzi, możliwości związane z asocjatywnością danych CAD i CAM, a także zagadnienia związane z obróbką wiercenia i frezowania 3-, 4- i 5-osiowego. Znakomicie wprowadza w warsztat współczesnego programisty NC i daje solidne podstawy do dalszego rozwijania wiedzy na temat technologii CAM oraz profesjonalnego wykorzystania oprogramowania EDGECAM.

Autor: Przemysław Kochan
Liczba stron: 544
Zostań Ekspertem EDGECAM
Przygotowanie detali do obróbki
Definicja i wybór narzędzi skrawających
Zastosowanie odpowiedniej strategii obróbczej
Przeprowadzenie symulacji scieżki narzędzia
Wizualizacja struktury obrobionej powierzchni
Wykrywanie kolizji
Generowanie kodu NC
Automatyzacja programowania
WSPARCIE TECHNICZNE
Szkolenia
Szkolenia
Doświadczony i kompetentny zespół trenerów EDGECAM
Opieka techniczna
Opieka
Niezawody system wsparcia technicznego dla EDGECAM
Aktualizacje
Aktualizacje
Najwyższy poziom funkcjonalności rozwiązania EDGECAM
Porady
Student Edition
Darmowa 365-dniowa wersja testowa EDGECAM
ZAMÓW KSIĄŻKĘ
Wszelkie uwagi (inny adres do wysyłki, dane do faktury itp.) dotyczące zakupu prosimy uwzględnić w polu Uwagi do zamówienia
Warunkiem otrzymania książki jest dokonanie przelewu na nr konta, który otrzymają Państwo w potwierdzeniu złożenia zamówienia
Zamówienia realizujemy jedynie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
Do każdego zamówienia wystawiana jest Faktura VAT
Liczba książek z oryginalną dedykacją od autora jest ograniczona
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez VERASHAPE SP. Z O.O. SP.K., Tajęcina 105, 36-002 Rzeszów - Jasionka zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).