Zapraszamy na bezpłatne webinaria EDGECAM Workflow podczas których zostaną omówione 3 poziomy inteligentnej produkcji, dzięki którym oferowana jest prawdziwa elastyczność w projektowaniu obróbki. Podczas prezentacji pokażemy jak łatwo dzięki EDGECAM Workflow projektować i wytwarzać nie tylko proste modele 2D, ale także i bardzo zaawansowane elementy przy użyciu wielu zadaniowych maszyn przy jednoczesnej możliwości obróbki 5 osiowej.

EDGECAM Workflow to nowa rewolucyjna metoda szybkiego przygotowania obróbki. Jeżeli przygotowanie obróbki zajmuje Ci wiele godzin, musisz zostawać po godzinach, aby uruchomić kolejny detal oraz nigdy nie masz czasu na przerwę w trakcie pracy to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Wdrażając EDGECAM Workflow Twoje problemy z czasem zostaną rozwiązane. 
 

Dzięki EDGECAM Workflow:

  • automatycznie załadujesz prawidłowe środowisko obróbki z ustawionymi płaszczyznami pracy;
  • interaktywnie spozycjonujesz część, półfabrykat, imadła oraz wybierzesz rodzaj maszyny;
  • automatycznie zdefiniujesz prawidłowa obróbkę w oparciu o technologie obróbki stosowana w twojej firmie, rodzaj modelu do obróbki, rodzaj materiału do obróbki, rodzaj i kinematykę maszyny oraz parametry posiadanych narzędzi;
  • przeprowadzisz symulacje obróbki na wirtualnej maszynie;
  • wygenerujesz kod NC.
Już teraz poznaj Workflow w praktyce podczas bezpłatnego Webinarium!
 
W celu rejestracji prosimy o kliknięcie i wybranie jednego z czterech terminów. Zostaną Państwo przekierowani na stroną, która pozwoli zarejestrować się na Workflow Webinar:
 

Piątek, 20.06.2014; 08:00 - 09:00

Piątek, 20.06.2014; 11:00 - 12:00

Piątek, 27.06.2014; 06:00 - 07:00

 
Webinaria zostaną przeprowadzone w języku angielskim.
 

          

 

Poprzedni | Następny