Co to jest Certyfikat Legalności Oprogramowania EDGECAM?
 
Certyfikat Legalności Oprogramowania pozwala stwierdzić legalność oprogramowania EDGECAM. Certyfikat jest wystawiany na podstawie informacji zarejestrowanych w centralnej bazie użytkowników Planit oraz dokumentów posiadanych przez Klienta. Certyfikat zawiera zabezpieczenia przed podrobieniem (hologram z logiem i numerem, tło giloszowe, ramka giloszowa, unikalny numer certyfikatu), co stanowi wiarygodny dowód legalności.


Certyfikat można sprawdzić na stronie: www.edgecam.pl/certyfikatedgecam
podając odpowiednie dane.

Czy warto posiadać Certyfikat Legalności Oprogramowania EDGECAM?
 
Wykazanie, że jest się legalnym użytkownikiem EDGECAM może nastręczać trudności (odszukiwanie faktur zakupu, oryginalnych nośników, sprawdzanie danych zarejestrowanych w Planit, itp...). Certyfikat jest dokumentem, który pozwala jednoznacznie stwierdzić LEGALNOŚĆ OPROGRAMOWANIA EDGECAM. Posiadanie takiego dokumentu jest bardzo przydatne w przypadku kontroli legalności oprogramowania. Znacznie skraca jej czas i ogranicza niepotrzebny stres.

Certyfikat to również dokument, którego kopię można załączać do tworzonej dokumentacji projektowej/przetargowej wykazując, że została sporządzona na legalnym oprogramowaniu. Coraz częściej taki dokument jest wręcz wymagany przez inwestora lub zlecającego projekt.

 

Elementy charakterystyczne certyfikatu:
 

Poprzedni | Następny