EDGECAM Lunch & Learn

Pierwsze wydarzenie z serii EDGECAM Lunch & Learn zorganizowane przez Silverhawk Solutions odbyło się w Haas Factory Outlet w Tampa na Florydzie. Wydarzenie dostarczyło uczestnikom okazję do przetestowania nowych funkcji w technologii szybkiego programowania dla frezowania i toczenia przy użyciu 2014 R1 EDGECAM Workflow.
 
  
 
EDGECAM Workflow pozwolił uczestnikom zobaczyć na własne oczy jak intuicyjny interfejs przepływu pracy, oparty na bazie wiedzy na temat obróbki umożliwia użytkownikom w szybki sposób zakończenie zasadniczego etap programowania maszyny CNC dla określonej części. 
 
Oprócz systemu EDGECAM uczestnicy mieli okazję zobaczyć jak działa obrabiarka Haas Automation i oprzyrządowanie Iscar. Uczestnicy byli świadkami prawdziwej obróbki z wykorzystaniem technologii Waveform w EDGECAM. Zwiedzający mieli również okazję do omówienia konkretnych wymagań produkcyjnych z inżynierami.
 

Haas Factory Outlet w Tampa było doskonałym miejscem do zaprezentowania EDGECAM Workflow. Uczestnicy mogli zobaczyć pracę w EDGECAM Workflow a także przetestować system. To było naprawdę inspirujące. Dalej jestem przekonany, że EDGECAM opracował rewolucyjny produkt dla nowej generacji systemów CAM. Starsi użytkownicy byli zdumieni postępem technologii i możliwością testowania.
 
Domenic Lanzillotta  - EDGECAM Channel Manager
 
 

Poprzedni | Następny