EDGECAM 2014 R2 już jest!

Najnowsza wersja oprogramowania EDGECAM oznaczona numerem 2014 R2 w angielskiej wersji językowej już jest! W chwili obecnej trwają prace nad przygotowaniem tłumaczenia. Wersja polska zostanie rozesłana do klientów przełomem sierpnia/września. Wszyscy klienci którzy kupują nową licencje otrzymają najnowszą wersje oprogramowania EDGECAM.  

Zobacz EDGECAM 2014 R2 w akcji

Zalecamy oglądanie w jakości HD

Jak już wcześniej informowaliśmy EDGECAM 2014 R2 zawiera nowe i rozszerzone funkcje:
 • Modelowanie z 2D do 3D w Part Modeler: Starsze projekty 2D mogą być wczytywane w EDGECAM Workflow bez konieczności ponownego modelowania. Rysunki 2D są teraz automatycznie konwertowane do modelu 3D poprzez wybranie podglądu i śledzenie zarysu części.
   
 • Integracja z Sandvik's Adveon: EDGECAM 2014 R2 będzie pierwszą platformą CAD/CAM integrującą Sandvik’s Adveon Tool Library. Adveon jest biblioteką narzędzi zarządzającą narzędziami wielu producentów i zapewniającą dokładne informacje na temat geometrii. Użytkownicy mogą tworzyć bazy danych narzędzi, mają dostęp do modeli 3D CAD oraz do dokładnej symulacji i wizualizacji (więcej na ten temat tutaj)
   
 • EDGECAM Workflow Solids (EWS): oferuje nowe podejście do tworzenia prostych modeli bryłowych 3D, dostarczając standardowe funkcje wyciągnięcia, obrotu i wycinania wspierane przez parametryczny szkicownik. Kreator pozwala na szybkie tworzenie określonych typów otworów. Interaktywna tablica umożliwia przebudowę i zmianę pierwotnego projektu poprzez ponowną edycję i zastosowanie zmian.
   
 • Dynamiczne tworzenie Zera: Nowe oprogramowanie zawiera interaktywny sposób tworzenia Zera poprzez przeciągnięcie znacznika z dolnej części ekranu na powierzchnię, krawędź. Nowe Zero automatycznie jest orientowane i tworzone. Przeciągając znacznik nad model natychmiast oferowana jest opcja wyrównywania i lokalizacji, dzięki czemu można łatwo znaleźć preferowane położenie. 
   
 • Raport obróbki: Dostępny na urządzenia przenośne za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Raporty mogą być przeglądane, wyszukiwane i drukowane w dowolnym miejscu i czasie.
   
 • Import informacji z maszyn firmy Mazak: Interfejs ładuje plik .DAD z Mazaka i zapisuje natychmiast w Magazynie narzędzi EDGECAM tym samym zapewniając, że podczas wyboru narzędzia w EDGECAM wybierane są te dostępne dla konkretnej maszyny a co a tym idzie eliminowane są przestoje maszyny.

Pobierz opis wszystkich nowości EDGECAM 2014 R2 klikając poniżej

Zaktualizuj EDGECAM już dziś i ciesz się najnowszą wersją 2014 R2

  

 

Poprzedni | Następny