EDGECAM jako pierwszy CAM nominowany do tytułu Produkt Roku 2016

Kazimieruk

Co roku na rynku pojawiają się produkty i usługi, które wyznaczają nową jakość w swoich dziedzinach i łamią utarte schematy. Niezwykle nam miło poinformować Państwa, że oprogramowanie EDGECAM zostało nominowane do tytułu „Produkt Roku 2016” w konkursie redakcji czasopisma „Control Engineering Polska” i wydawnictwa Trade Media International w kategorii „oprogramowanie”.

Celem konkursu jest promocja najlepszych produktów mających zastosowanie w zakładach przemysłowych w Polsce. W konkursie biorą udział produkty krajowe i zagraniczne - nowe, ulepszone lub istotnie zmodyfikowane w stosunku do wersji poprzedniej, wprowadzone po raz pierwszy do obrotu na rynku polskim w 2016 roku.

Wszystkie zgłoszone w terminie produkty będą analizowane przez niezależne jury konkursowe, w skład którego wejdą wybrani przedstawiciele środowiska naukowego. Na podstawie udzielonych odpowiedzi wybiorą oni 3-5 produktów z każdej kategorii, które awansują do ścisłego finału – głosowania czytelników, które potrwa od 15 stycznia do 9 lutego 2017 roku. Ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród, odbędzie się jak zawsze w trakcie uroczystej gali, na której spotkają się przedstawiciele firm, których produkty brały udział w konkursie.

Nagroda „Produkt Roku" to obiektywna i wiarygodna rekomendacja. Oprócz eksperckiego jury, to również sami klienci nagradzają produkty za ich innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z ich zastosowaniem, tym samym dając im najlepsze referencje na rynku i budując prestiż wśród kontrahentów.

Poprzedni | Następny