Mach-Tool 2016 z EDGECAM

Już 7 czerwca w Poznaniu rozpocznie się kolejna edycja ITM Polska – największych polskich targów przemysłowych. Blisko 50% wystawców to firmy zagraniczne. ITM Polska łączy przemysł, biznes i naukę na najwyższym światowym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska

Mach-Tool
7-10.06.2016

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Stoisko EDGECAM nr 19 w pawilonie 8

Wydarzenie stanowi niepowtarzalną okazję do wymiany cennych doświadczeń oraz spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. Salon Mach-Tool obejmuje tematycznie obróbkę, maszyny i narzędzia, oprogramowanie CAD/CAM, drukarki 3D, miernictwo, urządzenia montażowe, a także manipulatory i roboty przemysłowe. Mach-Tool to potencjał całej branży, zgromadzony w jednym miejscu. 

Spotkaj się z EDGECAM!

Nasi eksperci w dziedzinie programowania maszyn CNC odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące tematyki CAD/CAM. Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawimy korzyści, jakie daje najnowsza wersja EDGECAM

Ten system CAM cieszy się w świecie od lat dużym uznaniem. Opinia łatwego w obsłudze, innowacyjnego i użytecznego oprogramowania EDGECAM to rezultat implementacji najnowszych, użytecznych strategii obróbki, optymalizacji interfejsu, a także ciągłego usprawniania procedur generowania kodu NC.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Mach-Tool 2016 - mapa

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół EDGECAM

Poprzedni | Następny