EDGECAM na targach Toolex!

W targach weźmie udział szereg firm reprezentujących polski i światowy przemysł obrabiarek i narzędzi. To doskonała okazja wymiany informacji, porównania ofert, spotkań i pozyskania kontraktów w jednym miejscu o tej samej porze.

8. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

29.09 - 01.10 2014
ExpoSilesia
Sosnowiec

Targi Toolex to najważniejsze i największe wydarzenie obróbki metalu w Polsce w tym sezonie! Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko:

Pawilon A - stoisko 316
 

Zaprezentujemy zaawansowane rozwiązania programowe w zakresie komputerowego wspomagania procesów wytwarzania. EDGECAM 2015 R2 to kolejna już wersja uznanego na całym świecie systemu CAM. Zawiera szereg istotnych zmian ulepszających moduły CAD i CAM. Poprawki dotyczą zarówno frezowania, toczenia jak i modułu wycinania drutowego EDM. Odwiedź nas i przekonaj się, co nowy EDGECAM może wnieść do Twojej firmy!

VSHAPER
 Przedsiębiorcom, zainteresowanym minimalizacją kosztów i redukcją czasu wdrażania nowych produktów na rynek, zaprezentujemy wydajne narzędzia do prototypowania. Wykonane przez nasze drukarki 3D VSHAPER modele to alternatywa drogiego i czasochłonnego budowania prototypu tradycyjną metodą na maszynach przemysłowych.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)
 

Odwiedź nas i sprawdź, jak usprawnimy Twoją firmę!

 

Zobacz więcej na temat targów Toolex

Poprzedni | Następny