EDGECAM na targach TOOLEX - 2016

Toolex
3-5.10.2017

Międzynarodowe Targi w Sosnowcu

Stoisko EDGECAM nr A-114 w pawilonie A

W dniach 3-5 października 2017 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. Spotkanie to stanowi doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń oraz rozmów z partnerami handlowymi z całego świata. Targi TOOLEX to największe, jesienne wydarzenie dla branży obróbki w Polsce, na którym VERASHAPE zaprezentuje oprogramowanie EDGECAM.

Ubiegłoroczna edycja targów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zajęła przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw. Wydarzenie zgromadziło ponad 500 wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek. Stoiska prezentujących się firm odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu.

Targi TOOLEX stały się marką samą w sobie i już od kilku lat pod jednym dachem spotykają się eksperci z całego świata, aby uczestniczyć w prezentacji nowych produktów, innowacji i efektów ich wdrożeń. Wzorem lat ubiegłych w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Mach-Tool 2016 - mapa

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół EDGECAM

Poprzedni | Następny