EDGECAM na targach TOOLEX - 2018

Toolex
2-4.10.2018

Międzynarodowe Targi w Sosnowcu

Stoisko EDGECAM nr A-220

W dniach 2-4 października 2018 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do wymiany cennych doświadczeń oraz rozmów z partnerami handlowymi z całego świata. Targi TOOLEX to największe, jesienne wydarzenie dla branży obróbki w Polsce, na którym VERASHAPE zaprezentuje oprogramowanie EDGECAM.

Ubiegłoroczna edycja targów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zajęła przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw. Wydarzenie zgromadziło ponad 500 wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek. Stoiska prezentujących się firm odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn, większość w ruchu.

Już od lat targi TOOLEX gromadzą ekspertów z całego świata, którzy gromadzą się pod jednym dachem, aby uczestniczyć w prezentacji nowych produktów, innowacji i efektów ich wdrożeń. Wzorem poprzednich edycji w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Toolex 2018 - mapa

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół EDGECAM

Poprzedni | Następny