EDGECAM pomaga wyrównywać szanse

DMG Mori, Sandvik Coromant i EDGECAM to trzy z najsilniejszych marek na świecie w swojej dziedzinie, które mogą pomóc rozwiązać największe wyzwania stojące dziś przed branżą.

Paul Williams, brytyjski Menadżer Aplikacji i Produktu dla specjalistycznych narzędzi skrawających Sandvik Coromant stwierdził, że partnerstwo pomiędzy Sandvik Coromant, producentem obrabiarek DMG Mori oraz oprogramowaniem CAD/CAM EDGECAM, gwarantuje brytyjskim producentom możliwość konkurowania w globalnej gospodarce.

Wyjaśnił delegatom podczas EDGECAM Productivity Day, że rozwiązaniem, które do tego prowowadzi jest obniżenie kosztów produkcji części. Ponadto powiedział również o relacji pomiędzy CAM, narzędziami skrawającymi oraz obrabiarką a także o tym, że zestawienie tych trzech elementów odgrywa ważną rolę.

Zmniejszenie całkowitego cyklu produkcyjnego poprzez ograniczenie przestojów i ekonomiczna obróbka poprawia zarówno efektywność jak i skuteczność. DMG Mori, Sandvik Coromant i EDGECAM są trzema najsilniejszymi markami w swojej dziedzinie na świecie. Technologia ta dostępna jest dla wszystkich - wydarzenia, takie jak to pokazuje producentom korzyści ze współpracy z nimi. Chodzi o skupienie się na właściwych kwestiach i poprawie ich - powiedział Paul Williams.

My nie sprzedajemy kawałka żeliwa - sprzedajemy rozwiązanie, dostarczamy pełny pakiet maszynowy i narzędziowy wraz z odpowiednim oprogramowaniem CAM, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie. Obrabiarki są poważnymi inwestycjami zarówno dla małych, jak i dużych firm, EDGECAM zapewnia, że będą one kontynuować swoją pracę z optymalnymi standardami w ciągu swojego „życia” 20 lat lub więcej - dodał Stev Finn, Brytyjski Dyrektor DMG Mori.

Delegaci podczas Productivity Day w brytyjskiej siedzibie DMG Mori, zobaczyli obróbkę na żywo, podkreślającą partnerstwo pomiędzy zaprogramowaną za pomocą EDGECAM obrabiarką Mori Seiki oraz użytymi do obróbki narzędziami skrawającymi Sandvik Coromant.

Pracujemy z obrabiarkami i narzędziami do obróbki, aby pomóc klientom w budowaniu efektywnego i wydajnego procesu. Pokazujemy trzy dyscypliny, które producenci muszą przyjąć, aby osiągnąć sukces. To samo narzędzie skrawające może być stosowane na kilka sposobów. EDGECAM jest uważany za oprogramowanie wysoce wydajne i efektywne, dając producentom zaufanie a także możliwość wypróbowania nowych strategii, w procesie produkcyjnym - stwierdził Wesley Tonks, Dyrektor strategiczny EDGECAM

Toczenie Wave jest jedną z nowych funkcji w EDGECAM 2015 R1, zaprezentowanych podczas Productivity Day.

Stworzyliśmy Frezowanie Wave w ciągu ostatnich kilku lat; teraz ta strategia jest również dostępna dla toczenia - zakończył Wesley Tonks.

 

 

Poprzedni | Następny