Efektywność i niezależność z EDGECAM

Nowy trend rynkowy „tylko na wynajem” zatacza coraz szersze kręgi.

Polskich przedsiębiorców niepokoi fakt, że coraz więcej systemów informatycznych można jedynie wynająć, a nie zakupić na własność. O ile systemy dzierżawy sprawdzają się w przypadku firmowej floty samochodowej, to wynajem oprogramowania niesie duże ryzyko.

Obawy są uzasadnione. Dla dostawcy oprogramowania licencjonowanie oparte na subskrypcji może stanowić prosty sposób na uzależnienie klienta od swoich produktów. Ewentualna zmiana programu pociąga za sobą szereg trudności. Przedsiębiorstwo wciąż będzie potrzebować dostępu do wygenerowanych danych księgowych, magazynowanych czy stworzonych w danym formacie projektów.

W przeciwieństwie do konkretnej marki samochodów, systemy informatyczne mają dla polskich firm znaczenie strategiczne. Dlatego też, przy wyborze oprogramowania, kwestia systemu licencjonowania powinna być równie istotna, jak jego funkcjonalności. Tu na szali kładziemy niezależność przedsiębiorstwa.

Postaw na EDGECAM - Funkcjonalny CAM z licencją WIECZYSTĄ


STAŁY - WIECZYSTY system licencjonowania EDGECAM daje Ci:

Możliwość zakupu systemu na własność
Masz pełną kontrolę nad majątkiem swojego przedsiębiorstwa. Program kupujesz, a nie wynajmujesz. Jedna decyzja, jednorazowy koszt - efektywność EDGECAM na zawsze.

Wybór pomiędzy rozwojem a stagnacją

Masz chwilowe problemy finansowe i nie opłaciłeś subskrypcji - nie wykorzystasz możliwości, jakie dają nowe wersje programu. Stały system licencjonowania nie sparaliżuje Twojej firmy. Posiadaną wersję EDGECAM masz na własność, więc śpisz spokojnie.

Pełny dostęp do archiwalnych plików

Nie musisz płacić w nieskończoność za możliwość pracy z projektami, które stworzyłeś. Zakupiłeś EDGECAM, więc system jest Twój.

Wolność

Nie wiążą Cię żadne podjęte niegdyś decyzje. Pozostajesz z EDGECAM, ponieważ Ci się to opłaca.


EDGECAM - dbamy o Twoje korzyści


EDGECAM to znany w świecie system CAD/CAM, którego producentem jest firma Vero Software. Znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym, lotniczym, obronnym, medycznym i wielu innych gałęziach, gdzie efektywność obróbki ma kluczowe znaczenie.

Popularność oprogramowania EDGECAM jest efektem ciągłego udoskonalania systemu o najbardziej efektywne strategie obróbki. Inną, wyróżniającą EDGECAM, cechą jest intuicyjny interfejs (także w języku polskim), pozwalający na sprawne przygotowanie obróbki specjalistom na każdym etapie zaawansowania.

Efektywność wytwarzania i spokój - Zapytaj o EDGECAM

Poprzedni | Następny