Hexagon AB przejmuje Vero Software

Hexagon AB, globalny dostawca projektów, wycen i technologii wizualizacji osiągnął porozumienie z Vero Software.

Vero będzie nadal funkcjonować jako autonomiczna jednostka gospodarcza w ramach Hexagon Metrology. Hexagon posiada silną pozycję na rynku w produkcji i jest wiodącą światową marką. Wraz z Vero dotrze do szeregu sektorów przemysłowych (motoryzacyjny, nergetyczny, medyczny przemysł lotniczy, elektronika i projektowanie) oraz utworzy wspólną bazę klientów..

Wraz z unikalnym pakietem oprogramowania Vero Software oraz dzięki fachowej wiedzy i zgromadzonym zasobom możemy dostarczyć jeszcze większą wydajność naszym klientom. Wykorzystując nasz globalny zasięg w połączeniu z technologią ulepszymy naszą strategię, wspierając rosnące potrzeby integracji wszystkich danych i procesów w całym cyklu produkcji

- powiedział Ola Rollén, Prezes i Dyrektor Generalny Hexagon

Wszystkie nasze wysiłki przez wiele lat umieszczane były w Vero. Nasze produkty są liderami w branżach, które obsługujemy. Hexagon ma ponad 14.000 pracowników w ponad 40 krajach oraz sprzedaż netto w wysokości około 2.400 mln €. Jestem przekonany, że rozmiar Hexagon i globalny zasięg zapewni stabilność i rozwój. 

- dodał Richard Smitch, Prezes Vero Software

Poprzedni | Następny