Największa w historii konferencja Vero

Ponad 250 niezależnych specjalistów z całego świata wzięło udział w największej w historii Global Reseller Conference w Orlando na Florydzie. Delegatów z ponad 35 krajów, reprezentujących ponad 1500 lat doświadczenia CAM zgromadzono, aby pokazać najnowsze rozwiązania, omówić przyszły kierunek i uzyskać wgląd do planu biznesowego Vero Group.
 

Po ostatnim przejęciu Sescoi i Surfcam jesteśmy teraz największą niezależną firmą CAM. Posiadamy szereg kluczowych produktów, usług w różnych sektorach produkcyjnych, nasza szeroka oferta produktów daje nam zdecydowaną przewagę konkurencyjną. Konferencja stanowi okazję dla resellerów i daje możliwość przeglądu portfolio produktów. Nasze poszczególne marki są poza stymulacją tempa wzrostu branży (źródło CIMdata) a naszym celem jest stworzenie najbardziej udanego zespołu sprzedażowego na całym świecie.
 
- powiedział Richard Smith, Dyrektor Generalnmy Vero Group
 
 
Delegaci reprezentowali wszystkie marki Vero w tym Aplhacam, Cabinet Vision, EDGECAM, Radan, Surfcam, Visi i WorkNC. Konferencja została podzielona na mieszane grupy i indywidualne sesje firmowe. Każda sesja dotyczyła aktualnej wersji oprogramowania oraz zapowiedzi na przyszłość, prezentując najnowsze osiągnięcia.
 
Od momentu dołączenia do firmy Vero w 2013 r. konferencja stanowiła pierwszą okazję dla zespołu WorkNC, aby wspólnie dzielić się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w większej grupie.
 

Nasza obecność była bardzo pozytywnym doświadczeniem dla delegatów z WorkeNC, którzy opuścili konferencję z uczuciem napięcia, zmotywowania i natchnienia. Uznanie ich za jedną z części światowego biznesu CAM znacznie wzmacnia pozycję i prowadzi do wielu korzyści i wartości dodanych w najbliższych miesiącach, latach.
 
- stwierdził Simon Lee, Dyrektor Generalny WorkNC
 
 
Główne punkty konferencji obejmowały szereg prezentacji z Peterem Svenneby, konsultantem sprzedaży i mówcą motywacyjnym z Syntuity; Stevenem Kline Jr oraz Travisem Egan od Gardner Media, który przedstawił wartościowe treści na temat globalnego użycia obrabiarek CNC i wykorzystania mediów w przemyśle wytwórczym. Dostawca systemów i narzędzi skrawających Sandvik Coromant również uczestniczył w zdarzeniu, zaprezentował aplikację Adveon Tool Library zintegrowaną z systemem EDGECAM (więcej informacji o integracji Adveon Tool Library z EDGECAM znajdą Panstwo tutaj)
 

 

Poprzedni | Następny