Nicom Expansion 1Nicom Expansion 2

Nicom rozszerza ofertę CAD/CAM w Polsce o nowe produkty Vero Software

Nicom Profesjonalne Systemy Inżynierskie, polski dystrybutor oprogramowania Vero Software: EDGECAM i Radan, ponownie rozwija się i rozszerza swoją ofertę o pełną gamę produktów VISI.

Nicom zanotował 70 procentowy wzrost działalności w ciągu ostatnich trzech lat. Jest to wynikiem ciągłego rozwoju i ostatnich inwestycji.

Tomasz Szymański, Dyrektor Nicom, wyjaśnia: "Mamy siedzibę biura w Poznaniu i Wrocławiu, co oznacza, że jesteśmy teraz bliżej naszych klientów. Nasze główne centrum sprzedaży i pomocy w Rzeszowie przeszło gruntowną modernizację i powiększyło się dwukrotnie. Nowy ośrodek wraz z dedykowanymi szkoleniami i konferencjami zapewnia, iż możemy obsługiwać naszych klientów zgodnie z najwyższymi normami.

"Bliska współpraca z Vero umożliwiła nam wprowadzenie pełnego zakresu produktów VISI na rynek w Polsce. Będziemy robić to we współpracy z doświadczoną firmą Mecadat - niemieckiego dystrybutora VISI. Nowy zespół sprzedaży Nicom i personelu pomocniczego zostaną przeszkoleni w najbliższych tygodniach, aby zapewnić pierwszorzędny serwis dla istniejących i nowych klientów Visi Mold and Die."

 

Poprzedni | Następny