Nowości EDGECAM 2014 R2

Nowa wersja EDGECAM 2014 R2, która pojawi się wkrótce zawierać będzie szereg nowych i rozszerzonych funkcji. Już dziś prezentujemy Wam te najważniejsze. 
 
Dyrektor Generalny Raf Lobato mówi: " Istnieje wiele nowych, ekscytujących aspektów zawartych w EDGECAM 2014 R2, w tym modelowanie z 2D na 3D w Part Modeler; Integracja z Sandvik Adveon Tool Library i dynamiczne tworzenie układu współrzędnych. Ponadto raporty obróbki są już dostępne na urządzenia przenośne.
 

Każda z nowa wersja EDGECAM jest dostępna za darmo dla użytkowników, którzy posiadają aktualną usługę subskrypcji.

Nowe i rozszerzone funkcje w EDGECAM 2014 R2:
 • Modelowanie z 2D do 3D w Part Modeler: Starsze projekty 2D mogą być wczytywane w EDGECAM Workflow bez konieczności ponownego modelowania. Rysunki 2D są teraz automatycznie konwertowane do modelu 3D poprzez wybranie podglądu i śledzenie zarysu części.
   
 • Integracja z Sandvik's Adveon: EDGECAM 2014 R2 będzie pierwszą platformą CAD/CAM integrującą Sandvik’s Adveon Tool Library. Adveon jest biblioteką narzędzi zarządzającą narzędziami wielu producentów i zapewniającą dokładne informacje na temat geometrii. Użytkownicy mogą tworzyć bazy danych narzędzi, mają dostęp do modeli 3D CAD oraz do dokładnej symulacji i wizualizacji (więcej na ten temat tutaj)
   
 • EDGECAM Workflow Solids (EWS): oferuje nowe podejście do tworzenia prostych modeli bryłowych 3D, dostarczając standardowe funkcje wyciągnięcia, obrotu i wycinania wspierane przez parametryczny szkicownik. Kreator pozwala na szybkie tworzenie określonych typów otworów. Interaktywna tablica umożliwia przebudowę i zmianę pierwotnego projektu poprzez ponowną edycję i zastosowanie zmian.
   
 • Dynamiczne tworzenie Zera: Nowe oprogramowanie zawiera interaktywny sposób tworzenia Zera poprzez przeciągnięcie znacznika z dolnej części ekranu na powierzchnię, krawędź. Nowe Zero automatycznie jest orientowane i tworzone. Przeciągając znacznik nad model natychmiast oferowana jest opcja wyrównywania i lokalizacji, dzięki czemu można łatwo znaleźć preferowane położenie. 
   
 • Raport obróbki: Dostępny na urządzenia przenośne za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Raporty mogą być przeglądane, wyszukiwane i drukowane w dowolnym miejscu i czasie.
   
 • Import informacji z maszyn firmy Mazak: Interfejs ładuje plik .DAD z Mazaka i zapisuje natychmiast w Magazynie narzędzi EDGECAM tym samym zapewniając, że podczas wyboru narzędzia w EDGECAM wybierane są te dostępne dla konkretnej maszyny a co a tym idzie eliminowane są przestoje maszyny.
Więcej informacji już wkrótce. 
 

Zaktualizuj EDGECAM już dziś i ciesz się najnowszą wersją 2014 R2

  

 

Poprzedni | Następny