Prace nad nowym budynkiem Nicom rozpoczęte blisko rok temu dobiegły końca. Reprezentatywny obiekt zlokalizowany przy ulicy Wyspiańskiego 27a w Rzeszowie będzie profesjonalnym ośrodkiem skupiającym się na branży CAD/CAM/CAE. 

 

Nicom siedziba


Profesjonalne centrum inżynierskie posiada klimatyzowane, nowoczesne sale konferencyjne będące gwarancją udanych szkoleń, kursów, wykładów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii centrum umożliwia przeprowadzanie video-konferencji

multimedialny sprzętSpecjalnie dostosowane pomieszczenia biurowe pozwolą pracownikom grupy Nicom również na zwiększony komfort pracy. Nowoczesna infrastruktura sieciowa i  telekomunikacyjna pozwoli każdemu z pracowników na stały kontakt między sobą. Umożliwi to szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę obecnego i przyszłego Klienta.

Pomieszczenia szkoleniowe zostały wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Aby zmniejszyć zmęczenie oczu oglądających, prezentacje wyświetlane są w jasnych, kontrastowych i żywych kolorach dzięki nowoczesnemu projektorowi , który zapewnia obraz w bardzo wysokiej jakości. 

Stanowiska dla klientów są wyposażone w dedykowane stacje robocze marki DELL, zapewniające wysoką wydajność i moc obliczeniową potrzebną do złożonych obliczeń i symulacji z jakimi spotykają się inżynierowie w swojej codziennej pracy. Dla polepszenia komfortu pracy stanowiska posiadają monitory obrotowe umożliwiające dopasowanie ułożenia monitora według potrzeby.

Na komputerach są zainstalowane systemy CAD, CAM, CAE: EDGECAM, Radan, Visi CAD/CAM/CAE, SolidWorks, w najwyższych dostępnych wersjach oprogramowania. Dostępne są szkolenia indywidualne oraz grupowe. Oferta skierowana jest do konstruktorów, inżynierów, studentów jak również osób zainteresowanych zagadnieniami CAD/CAM/CAE/PDM. Zakres szkoleń jest dopasowywany do potrzeb i problemów indywidualnego klienta.

 

komputery nicom

Każde szkolenie jest traktowane indywidualnie, dzięki czemu można dostosować je do rosnących potrzeb i spełnić wygórowane oczekiwania Klientów. Nowoczesne i funkcjonalnie urządzone sale konferencyjno - szkoleniowe są wyposażone w przenośne tablice oraz wszelką infrastrukturę techniczną potrzebną do tego, aby prezentacja przebiegała bez zakłóceń. Zapraszamy na szkolenia do centrum inżynierskiego grupy Nicom w Rzeszowie jak również do placówek w Poznaniu i Wrocławiu. Przekonaj się o tym, że podejmując z grupą Nicom współpracę masz gwarancję doskonałych warunków do zdobywania wiedzy.

 

Poprzedni | Następny