EDGECAM na targach Stom-Tool 2019

Stom-Tool
26-28.03.2019

Międzynarodowe Targi w Kielcach

Stoisko EDGECAM nr B-80

W dniach 26-28 marca 2019 roku w Targach Kielce odbędą się prezentacje najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych znanych jako Przemysłowa Wiosna. Wydarzenie łączy w sobie m.in. Dni Druku 3D, targi Stom-Blech oraz Stom-Tool, podczas których VERASHAPE zaprezentuje najnowsze rozwiązania EDGECAM.

Targi Stoom-Tool od lat gromadzą coraz większą rzeszę uczestników z całego świata. Są to zarówno eksperci jak i pasjonaci obróbki maszynami CNC. Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła pod jednym dachem niemal 12 tysięcy zwiedzających. W tym roku swoje produkty zaprezentuje około 70 producentów z całej Polski. Obecni będą również dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Większość maszyn prezentowanych podczas targów można obejrzeć w trakcie ich pracy.

Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce jest aktualnie topowym wydarzeniem dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych nie tylko w Polsce, ale również w Środkowo – Wschodniej części Europy. Spotkanie stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z przedstawicielami z branży zarówno z kraju jak i z zagranicy. 

 

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Toolex 2019 - mapa

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół EDGECAM

Poprzedni | Następny