Ścieżki generowane w sekundę

Podczas tegorocznej edycji targów Industrie Paris 2014 odwiedzający nasze stoisko po raz kolejny przekonali się, że hasło „Edgecm Workflow – najszybszy sposób stworzenia kodu NC” nie jest tylko pustym sloganem. 
 
Antonio Parisse, Dyrektor Sprzedaży Vero we Francji, mówi: "Workflow pomaga wczytać i ustawić część, wybrać metodę produkcji i maszynę, półfabrykat, zaimportować uchwyt, wybrać zestaw narzędzi, strategie w celu zautomatyzowania produkcji."
 
Nowa funkcja pozwala zastosować strategie obróbki za pomocą jednego kliknięcia myszy, bez konieczności użycia tablicy planowania.
 

Dzięki EDGECAM obróbka skrawaniem nigdy nie była tak prosta. Łatwo znaleźć wszystkie potrzebne do obróbki narzędzia, dodać spersonalizowane skróty, wybrać i ustawić elementy części, półfabrykat i uchwyty mocujące.” 
 
 
Na stoisku EDGECAM zaprezentowany został metrowy globus stworzony za pomocą operacji tokarskich i frezarskich 5-osiowych na maszynie DMG DMU60 Evo.
 
Parisse dodał, że jest to idealna wizytówka pokazująca, w jaki sposób oprogramowanie może zwiększyć konkurencyjność producentów i wydajność przemysłową. "EDGECAM jest łatwym w użyciu narzędziem do programowania uniwersalnych maszyn CNC. Jego wyrafinowane i wysoce zoptymalizowane ścieżki narzędzia oferują znaczne korzyści w zakresie wydajności podczas korzystania z wielofunkcyjnego frezowania, toczenia i wycinania drutowego EDM."
 
 Więcej o EDGECAM Workflow znajdziecie klikając tutaj 
 

 

Poprzedni | Następny