edgecam na stom tool 2012

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska EDGECAM Nr E-65 na tegorocznych targach

STOM-TOOL
27-29 marca 2012 w KielcachOgromne zainteresowanie specjalistów, firm i zwiedzających Salonem Technologii Obróbki Metali STOM zaowocowało podziałem imprez na STOM-TOOL targi obróbki materiałów, obrabiarek i narzędzi oraz STOM-BLECH targi obróbki blach. Na STOM-TOOL 2012 w Kielcach zaprezentowane zostały najnowsze technologie, obrabiarki, maszyny i narzędzia oraz materiały stosowane do obróbki metali.

Nicom Wirtotechnologia 2011 Nicom Wirtotechnologia 2011 Nicom Wirtotechnologia 2011 Toolex 2011 Wirtotechnologia 2011

EDGECAM Polska

EDGECAM prezentowany był na stoisku firmy Nicom Profesjonalne Systemy Inżynierskie Będąc jednym z największych dostawców oprogramowania CAD/CAM w Polsce mieliśmy okazję przedstawić Państwu narzędzia do inteligentnej obróbki brył w różnych gałęziach przemysłu.

W tych dniach nasi eksperci chętnie dzielili się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Mogliśmy zaprezentować Państwu swoją bogatą ofertę produktów oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania.

Mapka Lokalizacyjna Stoiska EDGECAM

Swoje stoiska miały tu także instytucje, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe.

Serdecznie dziękujemy
Zespół EDGECAM

Poprzedni | Następny