Szkolenia szybsze i łatwiejsze dzięki Workflow

EDGECAM Workflow zmienia nie tylko podejście do sposobu definicji obróbki, ale także metodę prowadzenia szkoleń poprzez szybsze opanowanie materiału nawet przez niedoświadczonych użytkowników.

Wszyscy użytkownicy uczą się teraz dzięki Workflow w tym samym szybkim tempie. Kilka prostych kroków następuje po załadowaniu modelu, najczęściej używane ikony umieszczone są na wstążce, dodatkowo użytkownik ma łatwy dostęp oraz możliwość dodawania nowych poleceń do istniejących. Dodawanie półfabrykatu i uchwytu oraz wyszukiwanie cech obróbkowych pomaga w znaczny sposób nowym użytkownikom, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z EDGECAM w kilku krokach zaplanować całą obróbkę – mówi Simon Blakey, Kierownik zespołu szkoleniowego EDGECAM.

Najbardziej znaczącą zmianą jaką wprowadził Workflow do szkoleń to to, że klient nie musi w pełni rozumieć każde polecenie w EDGECAM, Programy CNC mogą być tworzone szybko, łatwo i tak samo edytowane, w celu wprowadzenia dokładniejszych wymagań. Producenci, którzy zostali przeszkoleni twierdzą, że generowanie obróbki odbywa się teraz w kilka sekund za pomocą narzędzi znajdujących się  na wstążce, interaktywnemu dodawaniu części, półfabrykatu oraz wyszukiwania cech obróbkowych.

Workflow  jest idealnym sposobem tworzenia bezpiecznych, niezawodnych programów CNC - dodaje Blakey.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową klikają tutaj

 

Poprzedni | Następny