Utrzymaj przewagę na rynku

Użytkownicy zgadzają się z stwierdzeniem, że szkolenia poświęcone nowościom kolejnych wersji rozwiązania EDGECAM pomagają im utrzymać przewagę nad konkurencją.


Lider zespołu kształcenia EDGECAM Simon Blakey stwierdził, że producenci z Wielkiej Brytanii, którzy nie uczęszczają na szkolenia dotyczące nowych aktualizacji nie są w stanie wykorzystać systemu w pełnym jego zakresie.


Seminaria dotyczą wprowadzonych ulepszeń oraz dostarczają szczegółowych informacji na temat wykorzystania funkcji. To ważne, aby użytkownicy brali udział w kursach, gdyż możemy im pokazać, jak ułatwić swoją pracę oraz uczynić produkcję szybszą i bardziej wydajną.
 

EDGECAM znacząco się zmienił w przeciągu czterech wydań i zaledwie dwóch lat.


To zupełnie inny kawałek oprogramowania a każdy trening wprowadza wszystkich do tych zmian.
 

Ponad 100 producentów wzięło udział w cyklu szkoleń, na których dowiedziało się, jak wykorzystać ulepszone i zautomatyzowane narzędzia m.in w EDGECAM, Part Modelarze, Workflow czy Menadżerze Strategii.

Simon Trennery, inżynier produkcji w Sheffield-based X-Cel Superturn Ltd, również stwierdza, że szkolenia dotyczące aktualizacji pokazały mu wiele nowości, w szczególności ulepszone obszary w Workflow, w tym menu wstążkowe rozmieszczone w logicznej kolejności oraz ulepszone strategie obróbki.


To, czego dziś się nauczyłem to jak w bardziej zorganizowany sposób korzystać z oprogramowania, tak samo jak i z frezarki czy tokarki.
 

Przed uczestnictwem w kursie, Claro Precision programista i inżynier produkcji Dominic Watson nie używał interfejsu EDGECAM Workflow, ale mówi, że to się zmieni. Zobaczył jak ikony i taśmy są w pełni konfigurowalne.


To robi wielką różnicę dla mnie. Można uprościć procesy w taki sposób, aby było widoczne tylko to, co potrzebne.
 

Firma Claro w EDGECAM używa strategii Zgrubnej Wave od czasu jej wprowadzenia.


Niektóre z naszych specyficznych obróbek wymaga możliwość definiowania punktu wejścia, nowa funkcjonalność w 2014 R2 pozwala użytkownikowi wybrać, gdzie powinny rozpocząć się ścieżki narzędzia, taka funkcja jest niezwykle cenna. Byłem naprawdę pod wrażeniem, gdy dowiedziałem się o tym. Nie wiedziałbym o tej funkcji, gdybym nie przyszedł na szkolenie.
 

Simon Blakey mówi EDGECAM stale rozwija nowe funkcje poprawiając proces produkcji, przyśpiesza programowanie a co za tym idzie generuje lepszej jakości ścieżki.


Tak więc ci, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach dotyczących aktualizacji zobaczą nowe funkcjonalność i zrozumieją, jak ich używać, aby skrócić czas obróbki, co pomaga zmniejszyć koszty i stać się bardziej konkurencyjnym. Nieobecność na szkoleniach powoduje, że producenci nie posuwają się naprzód i nie są tak konkurencyjni, jak mogliby być.
 

 

Poprzedni | Następny