EDGECAM Solid Machinist został uznany certyfikowanym partnerem dla produktów Autodesk Inventor i Autodesk Vault 2014 jako najlepsze rozwiązanie we współpracy CAD i CAM.

Asocjatywne połączenie za pomocą linku między EDGECAM Solid Machinist i oryginalnym detalem zaprojektowanym w programie CAD w istotny sposób redukuje czas generowania nowego programu obróbki. Pozwala to skrócić czas pojawienia się produktu na rynku poprzez zredukowanie czasu wytwarzania. Głównym kierunkiem redukcji czasu powstawania nowych wyrobów jest współbieżne projektowanie i wytwarzanie.

Połączenie Edgecaam z Autodesk Inventor to rozwiązanie najlepsze w swojej klasie wśród produktów CAD i CAM. EDGECAM dzięki wysokiemu stopniu integracji i elastyczności w tworzeniu ścieżek narzędzi zapewnia zwiększenie wydajności oraz szybko zwrot z inwestycji powiedział dyrektor generalny EDGECAM, Raf Lobato.

Współpraca Autodesk Vault 2014 z EDGECAM

Przechowywanie projektów i obróbek EDGECAM w Autodesk Vault pozwala zespołom projektowym śledzić postępy pracy oraz utrzymywać kontrole nad wersjami projektów w środowisku wielu użytkowników. Pozwala to organizować i wykorzystywać projekty, ograniczając potrzebę odtwarzania projektów od podstaw.

Vault automatycznie rejestruje historię edycji plików EDGECAM  oraz umożliwia jej przeglądanie, zmniejszając niebezpieczeństwo błędnych wersji oraz  kontroli przez bezpieczne zwalnianie i śledzenie plików, zapewniając, że członkowie zespołu mają dostęp tylko do prawidłowych, sprawdzonych danych.

Współpraca Autodesk Vault 2014 z EDGECAM

Integracja dodatku Vault 2014 w menu EDGECAM posiada strukturę w tym samym stylu jak Autodesk Inventor, dzięki temu jego polecenia są łatwo dostępne w trakcie pracy. Użytkownicy mają dostęp do Vault 2014 bezpośrednio z menu w EDGECAM, mogą sprawdzić pliki części oraz przejrzeć historię zmian. Kiedy pliki EDGECAMa zawierające modele Inventor są sprawdzane z Vault i ładowane w EDGECAM, wszelkie ostatnie zmiany w modelu Inventor są rozpoznawane oraz oznaczane w celu zaktualizowania części w EDGECAM.

Poprzedni | Następny