Zarządzanie produkcją w integracji z EDGECAM

Zobacz w jakiś sposób można łatwo i szybko zorganizować produkcję gdy każdy realizuje swoje zadania i przekazuje informacje w zintegrowanym środowisku ERP WorkPlan.

EDGECAM w twojej firmie pomaga realizować zadania związane z przygotowaniem procesu obróbki. Technologia opracowana przy pomocy EDGECAM jest następnie wykorzystywana na warsztacie, aby wyprodukować przygotowane detale. Istnieje wiele sposobów wymiany informacji pomiędzy biurem technologicznym a warsztatem, czy biurem projektowym. Wszystkie działające sposoby są dobre, ale rozwój wymaga stałego postępu. Tak jak EDGECAM z każdą nową wersją dostarcza nowych narzędzi, tak przedstawiamy państwu rozwiązanie firmy Vero Software w postaci systemu ERP WorkPlan do zarządzania procesem produkcji.

System WorkPlan jest rozwiązaniem przygotowanym specjalnie do wymiany i koordynacji informacji i zadań pomiędzy przygotowaniem produkcji a samą produkcją, w zakresie współpracy z technologami jak również w wielu innych zagadnieniach.
 
 
Dzięki systemowi WorkPlan zawsze potrzebna informacja jest zawsze w zasięgu ręki, najważniejsze z nich to:
  • Informacja o zleceniach które są w trakcie realizacji na warsztacie
  • Informacja o zleceniach i projektach przygotowywanych w biurze konstrukcyjnym i technologicznym
  • Harmonogram prac dla każdej jednostki organizacyjnej w firmie (produkcja, technologia, zakupy i inne)
  • Informacja o czasie oczekiwania na maszynę
  • Dostęp do wszystkich dokumentów zlecenia z jednego miejsca
Te i wiele innych funkcjonalności oprogramowania sprawia, że jest on nieodzownym elementem dynamicznie rozwijającej się firmy z branży obróbki skrawaniem.
 
  
 
Jedną ze specjalności systemu WorkPlan jest zarządzanie procesem produkcyjnym wszędzie tam gdzie na co dzień do przygotowania technologii pracuje EDGECAM. WorkPlan integruje informacje pochodzące z EDGECAM na temat obróbki z poszczególnymi zadaniami na produkcji, na przykład poprzez przypisanie programu obróbki do zadania które jest w harmonogramie pracy warsztatu dla wybranej maszyny.
 
System ERP WorkPlan jest modułowym narzędziem, którego najważniejszym zadaniem jest zarządzanie i harmonogramowanie produkcji, oraz usystematyzowanie zadań okołoprodukcyjnych takich jak gospodarka magazynowo zakupowa, ofertowanie, fakturowanie, zarządzanie zasobami maszynowymi i ludzkimi, kontrola jakości, kontakty z klientami i dostawcami, rozliczenia czasu pracy, rejestracja czasu pracy i wiele innych. W zależności od potrzeb system WorkPlan dostosowuje się do potrzeb firmy w zakresie modułów i funkcjonalności. Proponowane przez nas rozwiązanie zawsze jest dopasowane do aktualnego zapotrzebowania firmy produkcyjnej.
 
System WorkPlan w zależności od potrzeb może zastąpić istniejące różne rozwiązania informatyczne do zarządzania firmą produkcyjną lub się z nimi zintegrować.
 
 

 

Poprzedni | Następny