Firma PRO ASCOBLOC z siedzibą w Sycowie (koło Wrocławia) jako jeden czołowych polskich producentów mebli gastronomicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej korzysta z rozwiązania EDGECAM.

Oferta przedsiębiorstwa przedstawia pełny zakres niezbędnego wyposażenia profesjonalnych zakładów gastronomicznych i ośrodków zbiorowego żywienia. Pozwala ona na optymalne zaspokojenie coraz wyższych potrzeb i standardów stawianych restauracjom, barom, stołówkom i hotelom.

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości austenitycznej, kwasoodpornej stali nierdzewnej gatunku 1.4301, specjalnie przeznaczonej do wykorzystania w branży gastronomicznej. Zastosowane materiały i nowoczesna konstrukcja zapewniają długotrwały i bezawaryjny okres użytkowania mebli i urządzeń, wysoką funkcjonalność i higienę oraz bezpieczeństwo obsługi.

Firma posiada ogromne doświadczenie w realizacji nietypowych zleceń według indywidualnych wymagań, co przekłada się na szybką realizację projektów ściśle według potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Zastowane rozwiązania

EDGECAM umożliwia obsługę w firmie PRO ASCOBLOC :

  • frezarek 3-5 osi wraz z obróbką symultaniczną 5 osiową.
  • tokarek 2 osiowych, obsługi oci C,Y,B oraz zastosowanie narzędzi napędzanych.
  • współpracę z posiadanym przez firmę oprogramowaniem CAD

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą firmy pod adresem: http://www.ascobloc.pl/

Poprzedni | Następny