praca z VISI symulacja z VISI zarząd firmy komponenty metalowekomponenty metalowe

Kyocera SGS Precision Tools poleca EDGECAM swoim klientom

Kyocera SGS Precision Tools - producent wysokiej klasy narzędzi skrawających zachęca swoich klientów do korzystania z modułu Wave. EDGECAM jako jedyne oprogramowanie CAM stosowane jest w produkcji najbardziej wymagających elementów w przemyśle lotniczym. Specjaliści z Kyocera SGS Precision Tools wspierają swoich klientów w wyborze zarówno odpowiednich narzędzi skrawających jak i oprogramowania.

Wielu naszych klientów korzystających z EDGECAM, podkreśla fakt, że integracja strategii obróbczych dostępnych w systemie EDGECAM z naszymi narzędziami skrawającymi pozwala na optymalizację ich centr obróbczych – mówi Tony Theaker, Sales Manager z Kyocera SGS Precision Tools.

W przypadku elementów, takich jak cylindry hydrauliczne ze stali nierdzewnej PH oraz komponenty lotnicze, jedynym sposobem na skuteczne wykonanie obróbki jest użycie odpowiednich frezów i strategii obróbki zgrubnej Wave w EDGECAM.

Strategia Wave w programie EDGECAM daje możliwość kontrolowania promieniowego zaangażowania narzędzia. Możemy zaprogramować obróbkę stosując duże posuwy i znaczącą szybkość skrawania przy zachowaniu stałego kierunku obróbki.

Otrzymując model bryłowy od klienta firma Kyocera SGS Precision Tools zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie produkcji począwszy od określenia czasu obróbki oraz zoptymalizowania procesu produkcji pod względem doboru odpowiednich narzędzi przez wykonanie elementu a kończąc na przetestowaniu różnych strategii EDGECAM w celu wyboru najbardziej korzystnej i wdrożeniu całego procesu obróbkowego u klienta.

EDGECAM pozwolił zredukować czas cyklu dla bardziej skomplikowanych tłoczków z pół godziny do 10 minut. Pracując na oprogramowaniu EDGECAM jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów i szybciej dostarczyć produkty na rynek , co sprawia, że jesteśmy bardziej konkurencyjni – mówi Brian Cutler, Kierownik Produkcji w Alcon Components.

Poprzedni | Następny