SAS korzysta z EDGECAM

Kolejną firmą, która dołączyła do portfolia klientów rozwiązania EDGECAM jest firma SAS z Wodzisławia Śląskiego, która jest jednym z wiodących producentów zamków błyskawicznych.

Przedsiębiorstwo wykorzystując EDGECAM zajmuje się produkcją typowych zamków błyskawicznych, ale także rozwiązań niestandardowych, dopasowanych do specyfiki potrzeb klienta.
 
 

Produkcja wysokiej jakości zamków błyskawicznych z jednoczesną wysoką efektywnością jest niemożliwa bez dobrze wyposażonej narzędziowni. Od samego początku równolegle z produkcją zamków SAS rozwija tą część działalności. Nowoczesna i dobrze wyposażona narzędziownia pozwala na wykonywanie niezbędnych w procesie produkcji zamków narzędzi, wykrojników, form wtryskowych, części maszyn, a także kompletnych linii produkcyjnych.

    

SAS to nie tylko zamki błyskawiczne. Firma od wielu lat wykorzystuje także narzędziownie do produkcji ww. elementów na potrzeby przemysłu samochodowego, meblowego oraz chłodniczego. Jej rola nie ogranicza się do projektowania detali i form. Przedsiębiorstwo proponuje pomoc w kompleksowym rozwiązywaniu problemów związanych z wdrażaniem nowych produktów, często proponując zastąpienie istniejących rozwiązań nowymi, innowacyjnymi i efektywnymi kosztowo.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą firmy pod adresem: http://www.sas.com.pl

Poprzedni | Następny