EDGECAM Education ImageEDGECAM Education ImageEDGECAM Education Image

Edukacja

EDGECAM skupia się na dostarczeniu kompleksowego produktu edukacyjnego.

 

"W przeszłości, oprogramowanie MasterCAM miało dominującą pozycję na rynku edukacyjnym. Po roku 2004 sytuacja ta zmieniała się diametralnie. Zastąpił go EDGECAM."

 

EDGECAM - najlepszy wybór dla edukacji

EDGECAM to przede wszystkim funkcjonalność produktu, łatwość nauki, przyjazna obsługa, elastyczne licencjonowanie systemu, konkurencyjne ceny i wsparcie w ważnych zagadnieniach edukacyjnych młodych inżynierów.

Wyjątkowy potencjał obróbczy

EDGECAM dla edukacji daje obszerny zestaw inteligentnych rozwiązań wspomagających wytwarzanie. To szeroka, różnorodna gama operacji - od prostych strategii obróbki pryzmatycznej i frezowania powierzchni po obróbkę wieloosiową i toczenie wielowrzecionowe.

EDGECAM łączy w jednym programie wszelkie aspekty obróbki produkcyjnej, wytwarzania form i stempli. Elastyczność EDGECAM dla edukacji oznacza możliwość adaptowania systemu do potrzeb i wymagań indywidualnych programów nauczania.

EDGECAM dla edukacji zawiera wersję Student Edition. Daje ona możliwość praktycznego sprawdzenia umiejętności i pracy nad projektami w domu. Kod NC można wygenerować w pracowni z licencją edukacyjną.

Pełna integracja z CAD

Nie ma lepszego systemu CAM pod względem integracji z formatami systemów CAD. Z modułem Solid Machinist EDGECAM w pełni integruje modele wszystkich popularnych systemów wspomagających projektowanie. Ta inteligentna obróbka oparta o wczytywane modele bryłowe redukuje czas programowania i samej obróbki. Eliminuje ponadto ryzyko błędów.

EDGECAM Solid Machinist wczytuje formaty: EDGECAM Part Modeler, Autodesk InventorR, Pro/ENGINEERR, SolidWorksR i Solid EdgeR.

Łatwość obsługi

Interfejs programu EDGECAM oparto na technologii Microsoft Windows. Umożliwiono przy tym pełną jego adaptację do indywidualnych wymagań użytkownika.

Możliwość programowania operacjami to cecha która sprawia, że EDGECAM jest powodzeniem stosowany w różnych dziedzinach przemysłu jak lotnictwo, transport i górnictwo.

Elastyczne licencjonowanie

EDGECAM dla edukacji to odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie i łatwy rozwój. Od licencji jednostanowiskowych - aż do 50-stanowiskowych licencji sieciowych.

Atrakcyjna cena

Chcemy, aby studenci związani z tematyką CAM, mogli korzystać z najlepszego rozwiązania i wierzymy, że jest nim EDGECAM. Dlatego też oferujemy edukacyjne wersje oprogramowania w bardzo atrakcyjnych cenach.

Doceniany na całym świecie

Praca z EDGECAM daje doświadczenie z programem stosowanym wielu znanych firmach na całym świecie. Obecnie EDGECAM to ponad 34.000 stanowisk w ponad 58 krajach.

Dystrybutorem wersji edukacyjnej jest firma ZERO: www.zero.waw.pl


Wiedza, doświadczenie i sukces zawodowy - Zapytaj o EDGECAM