Edgecam bez żadnych kosztów, przy zerowym ryzyku ...
Wszyscy zainteresowani możliwościami Edgecam mogą bez żadnych kosztów i ryzyka pobrać i przetestować nasz system CAM. TestDrive pozwala przedsiębiorcy ocenić i przekonać się, w jaki sposób rozwiązanie to poprawi efektywność ich obróbki.

Program TestDrive został zaprojektowany przez Edgecam oraz jego partnerów przemysłowych i edukacyjnych. Daje producentom CNC szansę sprawdzenia w praktyce możliwości tego CAM - bez ponoszenia kosztów i ryzyka. Liczba firm inżynierskich działających w oparciu o manualne programowanie lub nieefektywne programy CAM do tworzenia kodu CNC - ciągle spada.

TestDrive zakłada wydanie licencji, która pozwoli na przejście z trybu domowego na system Edgecam Essential.

System Edgecam Essential umożliwia użytkownikowi łatwe tworzenie programów CNC dla prostych modeli. W dowolnym środowisku frezowania lub toczenia.
 
Funkcje systemu Edgecam Essential:
Ładowanie plików bryłowych z systemów CAD: SolidWorks, Inventor, Solid Edge
Możliwość tworzenia prostych modeli bryłowych dzięki EWS
Menadżer półfabrykatów
Menadżer uchwytów
Zaawansowane rozpoznawanie cech (AFR)
Cykle obróbki dla prostego frezowania i toczenia
Automatyczne rozpoznawanie uchwytu podczas tworzenia ścieżki narzędzia
Edytor kodu NC, Symulacja
Co nie jest możliwe w Edgecam Essential?
Zaawansowana konfiguracja obrabiarek takich jak obrabiarki wielopłaszczyznowe lub wielozadaniowe
Cykle obróbki symultanicznej 3-osiowej i 5-osiowej
Edgecam TestDrive krok po kroku ...
 
Wypełnij formularz i pobierz Edgecam TestDrive
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Edgecam.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Edgecam zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

 

_usuk