Voucher Szkolenie Edgecam

voucher szkolenie cad/cam - edgecam

Aby skorzystać ze specjalnej oferty szkoleniowej Edgecam prosimy wypełnić poniższy formularz do 31.01.2014. Należy pamiętać, aby w polu voucher podać unikalny numer, który można odczytać z otrzymanego vouchera. Po zarejestrowaniu zgłoszenia nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, w celu uzgodnienia terminu szkolenia podstawowego - 1 dzień.

Oprogramowanie edgecam jest najpopularniejszym systemem i jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie systemem CAM stosowanym do programowania maszyn numerycznych w Polsce. Ponad 800 polskich firm z powodzeniem używa oprogramowania edgecam. 

Rocznie w naszej firmie szkolonych jest ponad 200 osób w zakresie oprogramowania edgecam.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


Leave this field empty
Twoje Dane

spinner
Data Protection As well as using your email address to communicate with you relating to your enquiry, we may from time to time contact you by email or other means to provide you with related information which may be of interest to you.


Please indicate your permission for the storage of your details provided in connection with this form.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Edgecam.

Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Edgecam zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Bezpłatna wersja testowa
Edgecam Student Edition
Zapytaj o postprocesor
Zgłoś problem techniczny
 


Warto zobaczyć

Zamów Newsletter
Opieka Techniczna
Postprocesory

 

 

_usuk